Przedstawiamy nową wersję Patreona | Patreon Blog

0
14

[ad_1]

Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy nad zmianami, które sprawią, że Patreon będzie łatwiejszy, szybszy i przyjemniejszy w korzystaniu dla Ciebie i Twoich patronów.

Dziś z przyjemnością udostępniamy podgląd tych aktualizacji, dzięki którym najczęściej wykonywane czynności staną się prostsze i bardziej intuicyjne. Narzędzia, których używasz na co dzień, zostały teraz skonsolidowane w jednym ujednoliconym widoku, zapewniając pełny dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zasilić i rozwinąć swoją subskrypcję.

Ulepszono również funkcje przeglądania w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu strony będą ładować się szybciej, aplikacja będzie działała płynniej – korzystanie z Patreona stanie się ogólnie przyjemniejsze.

Dzięki tej aktualizacji Twoi patroni zyskają bardziej przejrzysty dostęp do elementów, na których im najbardziej zależy – do Twojej strony i twórczości.

Od przyszłego tygodnia zyskasz dostęp do:

Twojej odświeżonej strony

Od teraz po zalogowaniu się do Patreona w trybie twórcy, zobaczysz stronę twórczości – dzięki temu możesz od razu przystąpić do tworzenia. Zyskasz możliwość przeglądania i edycji wszystkich swoich poprzednich postów, a także podglądu strony z perspektywy swoich patronów lub publicznej.

W tym samym menu po prawej stronie możesz przejść do edytowania strony i zarządzania postami.

Bardziej intuicyjny pasek boczny

Nowa zaawansowana nawigacja zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do zasilenia subskrypcji. Strony odwiedzane przez Ciebie najczęściej – Patroni, Analizy, Wypłaty, Wiadomości, Powiadomienia i Ustawienia – są teraz dostępne w pasku po lewej stronie. Najczęściej wykonywane zadania, od tworzenia postów po dokonywanie wypłat, są teraz na wyciągnięcie ręki.

Po kliknięciu tych sekcji w górnej części ekranu znajdą się odpowiednie karty.

Płynne przełączanie pomiędzy profilami

Niemal jedna trzecia twórców należy też do innych społeczności na Patreonie, a wielu z nich twierdzi, że chce łatwo i sprawnie przechodzić między profilem twórcy a profilem patrona.

Nowy przełącznik profili zapewni błyskawiczne przełączanie się pomiędzy profilem patrona a trybem twórcy.

Wszystkie Twoje analizy w jednym miejscu

W poprzedniej wersji analizy znajdowały się na wielu różnych stronach, co utrudniało uzyskanie przejrzystego i dokładnego obrazu stanu Twojej subskrypcji.

Teraz najważniejsze informacje o subskrypcji, zarobkach i postach znajdują się w jednym widoku. Nie musisz klikać, aby znaleźć niezbędne informacje. Wszystko jest tutaj.

Zobowiązujemy się do przekazywania każdemu twórcy analiz potrzebnych do podejmowania świadomych decyzji dotyczących swojej subskrypcji w tym informacji na temat strategii, które najlepiej działają w odniesieniu do dochodów, rozwoju członkostwa, ruchu na stronie i aktywności generowanej przez posty. W nadchodzących miesiącach wprowadzimy dodatkowe ulepszenia w zakresie analiz.

Łatwiejsza obsługa dla patronów

Dzięki tej aktualizacji patroni zyskają bardziej przejrzysty dostęp do Twojej strony twórcy ze swojej strony głównej i paska bocznego. Rzeczy, na których im najbardziej zależy — Ty i Twoje treści — są teraz w centrum uwagi.

Być może nie wiesz jeszcze, że wprowadziliśmy kilka ulepszeń aplikacji. Wyszukiwanie jest przejrzystsze, odtwarzanie płynniejsze, a karta Audio została całkowicie zmodyfikowana.

Co dalej?

Zmiany zostaną wprowadzone pod koniec maja na stronie i w aplikacjach na iOS i Androida.

Jeśli masz pytania, odwiedź naszą stronę Pomocy, aby zapoznać się z pełnym zestawieniem zmian w naszym Centrum Pomocy.

[ad_2]